FİLM TASARRUF ÖZELLİGİ

Servo motor kontrollü film çekme ve yapıştırma sistemi , film ekleme aparatı , otomatik film merkezleme sistemi , elektronik film tansiyon kontrol sistemi , paketlerin ölçüsel optimizasyonunu (film tasarruf mükemmeliyeti) sağlamaya yarar.Pazarda karşılaştırma amaçlı bir çok makine bulunmaktadır.Bu özellik eşsizdir.Bu konuda edeceğiniz kar garanti edilir.

PAKETLEME KALİTESİ

Kaynak kalitesi, paketlerin ve yapıştırma çenelerinin çok iyi formasyonu paketleme prosesinde mükemmel kalitenin yakalanmasını saglar.

KULLANIM KOLAYLIGI

Piyasada yer alan makineler için el ayarlamaları yapmanız gerekmektedir. Bu da zaman kaybı anlamına gelir. Bizim paketleme makinelerimiz CLP süreç sistemi ile gelişmiştir. Bu sistem hızlı ve doğru ayarlamaları sağlamaktadır. Başka ve çok önemli bir özellik de her birçok özel programı kaydedebileceğiniz programlanabilir hafızadır.

PAKETLEME MODLARINDAKİ ESNEKLIK

Her pazara uygun ve gerçek kalite en önemli özelliklerden biridir. Makine üzerinde mümkün olan ayarlamaların çeşitliliği, ürününüzün ihtiyaçlarınıza ve marketin taleplerine göre farklı şekillerde paketleebilmesini mümkün kılar.

AKILLI DiZAYN

Akıllı tasarım sayesinde makinenin bütün parçalarına kolayca erişilebilir. Elektrik aksamların ve pnömatik sistemlerin merkezileştirilmesi, makine bakim ve ayarlamaları sırasında sistemlerin ve parçaların bağımsız kontrolüne olanak sağlayan güçlü bir noktadır.

TEKNİK SERVİS VE MONTAJ

HİPOMAK PAKETLEME SİSTEMLERİ’nde teknik servis detaylı bir süreç şeklinde disipline edilmiştir. Sistemin kurulumu yetkili profesyoneller ve konusunda deneyimli uzmanlar tarafından yürütülmektedir. Teknisyenlerimiz, makineyi kullanacak olan operatörlerin eğitiminden, makinenin üretim hattına tam entegrasyonundan ve sistemlerin montajı yapılan işletmenin gerçek çalışma koşullarında testlerini gerçekleştirmekle sorumludurlar.